Відвідуючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Якщо ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати, що вас це влаштовує. Докладніше

Як здійснити обмін криптовалюти

Створення замовлення

Виберіть цікавить Вас напрямок обміну (в лівому випадаючому стовпчику виберіть те, що Ви віддаєте, а в правому випадаючому стовпчику виберете те, що хочете отримати)

Оплата замовлення

Вкажіть у відповідному полі номер Вашої банківської карти або Ваш цифровий гаманець для зарахування Ваших коштів, а також обов'язково Ваш контакт для зв'язку з Вами.

Обмін

Отримайте наші реквізити (вони з'являться автоматично у відповідному вікні або Вам їх відправить оператор, в залежності від обраного напрямку обміну) вишліть кошти, які хочете обміняти.
Важливо: відправляйте рівно ту кількість, яка вказуєте при оформленні заявки, з огляду на що при відправці, з Вас можливо буде стягуватися комісія Вашої платіжною системою / фінансовою установою.

Готово

Натисніть кнопку платіж завершено. Час зарахування коштів на Ваші реквізити залежить від конкретного обраного напрямку. (Див. FAQ, Terms of Use)