Відвідуючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Якщо ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати, що вас це влаштовує. Докладніше

FAQ

Чому був змінений курс обміну в моїй заявці?

Згідно наших умов надання послуг описаних в Умови експлуатації, курс криптовалюта фіксується на момент 2ого підтвердження мережі.

Що таке підтвердження мережі для криптовалюта?

При перекладі криптовалюта транзакції повинні отримати певний кількість підтверджень мережі перш ніж кошти будуть доступні. Це зроблено з метою запобігання подвійного витрати одних і тих же коштів. Якось вплинути на швидкість отримання транзакцією підтверджень ніхто не може, користувачеві необхідно просто очікувати.

Переклав Вам BitCoin, чому не завершений обмін?

Монети вважаються отриманими, а заявка на обмін оплачена, коли Ваша транзакція отримує 2 (два) підтвердження в блокчейн BitCoin. Швидкість підтвердження транзакції не залежний від обмінника процес, він залежить від безлічі факторів, в основному, від швидкості роботи мережі і комісії, яку Ви вказуєте самостійно при відправці монет. Чим більше комісія, тим швидше Майнер її верифікують і вона отримає підтвердження. У обмінника немає можливості впливати на цей процес і ми не в змозі прогнозувати час підтвердження. Переклади з невеликими комісіями, можуть підтверджуватися цілодобово. Якщо Ви перевели монети на адресу обмінника, але Ваш переклад не отримав необхідної кількості підтверджень, значить заявка ще не оплачена. А, як Ви розумієте, немає оплати - немає обміну!

Обмін завершений, але я не бачу транзакцію в браузері блоків на blockchain.info

Іноді ми спостерігаємо, що браузер блоків blockchain.com синхронізується мережею з затримкою. З цієї причини, наші клієнти переходять по посиланню і не бачать свою транзакцію. У такому випадку рекомендуємо Вам ознайомитись з транзакцію на blockchain.com дещо пізніше або скористатися іншим браузером блоків: https://chain.so/, https://btc.com/, https://blockexplorer.com/, https://live.blockcypher.com/btc/ для цього скопіюйте txid операції на blockchain.com. Коли обмін завершено, ми даємо посилання на транзакцію в браузері блоків blockchain.com - це означає, що обмін по заявці дійсно завершений і ми успішно зробили переклад монет на вказаний клієнтом адресу. Транзакція зареєстрована в mempool мережі.

Довго немає підтвердження переказу монет на мою адресу! Чи можете Ви прискорити процес підтвердження моєї транзакції?

Підтвердження операцій в мережі blockchain залежить від роботи Майнер. Саме ці люди роблять роботу мережі bitcoin живий і діють виключно в своїх фінансових інтересах. Обмінник не займається Майнінг, а також не може яким-небудь чином вплинути на їх роботу. Це не залежний від нас процес, тому ми не можемо прискорити процес підтвердження Вашої транзакції в блокчейн Bitcoin! Важливо розуміти, що зобов'язання обмінника вважаються виконаними після перекладу монет на вказаний клієнтом адресу, що підтверджується записом в браузері блоків, наприклад тут. Досить часто мережу Bitcoin буває завантажена. Це може бути викликано різними обставинами: велика кількість необроблених транзакцій, атаки на мережу, різка зміна курсу. У такі періоди час очікування підтверджень може збільшитися від декількох годин і до декількох діб!

Чи обов'язкова реєстрація на нашому сайт?

Ні, реєстрація не є обов'язковою

Я вибрав для обміну одну валюту, але тепер хочу отримати іншу. Чи можете Ви зробити заміну?

Така зміна не передбачено регламентом нашої роботи. Якщо Ви не можете отримати кошти від обмінника, на вказаний в заявці гаманець і в обраній вами валюті, Вам буде запропоновано зробити повернення коштів у відповідність з нашими умови надання послуг

Призупинено обмін. Чому?

Згідно Умови експлуатації Сервіс має право призупинити операцію і утримати кошти Користувача, з метою запобігання шахрайських та інших дій, які можуть завдати фінансові та репутаційні втрати для Сервісу або Користувача Якщо Ви зіткнулися з такою ситуацією, просимо Вас звернутися в підтримку сервісу. Оператори перевірять, виявлять причину і підкажуть шляхи вирішення проблеми.

Чи можна повернути кошти, відправлені на реквізити шахрая?

Якщо заявка завершена, на жаль скасування обміну неможлива технічно. Ми можемо повернути кошти за будь-яких обставин, але тільки в тому випадку якщо обмін не завершений, тобто обмінник не відправив кошти з обміну на вказаний в заявці гаманець. Для цього зверніться у службу підтримки.

Для чого потрібна верифікація карти / клієнта?

Ми повинні знати, що карта у Вас на руках і що обмін робите саме Ви. Багато шахраї намагаються скористатися вкраденими даними, щоб перевести кошти, не маючи доступу до самій карті. Тому, верифікація є простим, але досить надійним способом захисту наших користувачів.

Який графік роботи Вашого обмінника?

З 8.00 до 23.00 UTC + 2, 7 днів на тиждень.